مشاوره و سفارش

توزیع انواع قطعات یخچال در سراسر کشور

یخچال فریزر یکی از وسایل برقی پرکاربرد در هر خانه است. در مقالات قبلی به بررسی انواع یخچال فریزر و راهنمای خرید آن پرداختیم. در این نوشتار صحبت از قطعات این دستگاه خواهیم کرد. در واقع فارغ از اینکه یخچال شما تولید دو دهه قبل باشد یا محصولی نو و جدید باشد .

پخش قطعات انواع ماشین لباسشویی

یکی از مطالب عمومی و مهم که تمام کاربران ماشین لباسشویی لازم است بدانند، قطعات به ‌کار رفته در ماشین لباسشویی و وظایف آن‌ها است. شناسایی قطعات ماشین لباسشویی به این دلیل برای کاربران حائز اهمیت است که هنگام خراب شدن و ایجاد مشکل در لباسشویی به‌ راحتی بتوانند علت آن را تشخیص دهند و در صورتی‌ که ایراد آن جزئی باشد

مشاوره جهت تعمیر انواع لوازم خانگی

تاثیر لوازم خانگی برقی بر زندگی امروز ما قابل چشم‌پوشی نیست. امروزه در خونه‌های ما، وظایف زیادی بر دوش لوازم خانگی برقی هست و اگر این لوازم دچار مشکل یا اختلال بشن، روند زندگی ما هم تا حد زیادی می‌تونه مختل بشه. با توجه به شرایط اقتصادی موجود، در صورت بروز هرگونه مشکل برای لوازم خانگی برقی ، بهترین راهکار برای رفع خرابی، تعمیر لوازم خانگی برقی هست.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
توزیع انواع قطعات یخچال در سراسر کشور
-سفارشیموجودتماس بگیرید
پخش قطعات انواع ماشین لباسشویی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره جهت تعمیر انواع لوازم خانگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره جهت خرید قطعات لوازم خانگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مشاوره جهت تعمیر انواع لوازم خانگی-سفارشیموجودتماس بگیرید
لوله کشی و تاسیسات ساختمانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@yoursite.com

آدرس :

انتهای بزرگراه نواب، خیابان زمزم (غلامرضایی)، خیابان پیرمرادی، نبش کوچه شهید رستمی پلاک ۴۶

درباره ما :

گروه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس فعالیت خود را در حوضه توزیع قطعات لوازم خانگی و تعمیرات آن از سال ۱۳۷۸ آغاز نموده است.درحال حاضر تنها در تهران و حومه واحد فنی قادر به اعزام نیرو جهت تعمیر انواع لوازم خانگی می باشد.

مدیر مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس

ابراهیم عظیمی