مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز ارائه مبرد یخچال خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

معرفی انواع مبرد یخچالبازار پخش مبرد یخچال خانگی

مبرد یخچال خانگی، گازی است که گرمای داخل یخچال را گرفته و به بیرون انتقال می‌دهد. به عبارتی تامین سرمای داخلی یخچال بر عهده گازهای مبرد می باشد. در تولید انواع یخچال و فریزر از مبردهای مختلفی استفاده می شود. کیفیت، کارآیی و استانداردهای این گازهای برودتی متفاوت است و هر یک از آنها از مزایای خاصی برخوردارند. اگر قصد مراجعه به مرکز ارائه مبرد یخچال را دارید و در صدد تهیه این محصول هستید، با ما تماس بگیرید.

مرکز ارائه مبرد یخچال خانگی

معرفی انواع مبرد یخچال

معرفی انواع مبرد یخچال فرایند سرمایش در یخچال به وسیله گازهای مبرد انجام می شود. به عبارتی عملکرد اصلی یخچال به طور کامل به این گازها وابسته است. برای ایجاد برودت یخچال از گازهایذمختلفی استفاده می شود. در گذشته گاز آمونیاک در تولید یخچال ها به کار می رفت. ولی از آن جایی که نشت این گاز می‌تواند به طور جدی خطرآفرین باشد، گازهای مبرد دیگر جایگزین آن شدند.

اگر بخواهیم انواع گاز مبرد یخچال را معرفی کنیم، می‌توانیم در ابتدا به گازهای کلروفلوئوروکربن بپردازیم. این نوع از گازها تا مدتی به صورت گسترده در صنعت تولید لوازم سرمایشی مورد استفاده بودند. اما پس از این که تاثیرات مخرب آن ها بر محیط زیست و لایه اوزون به اثبات رسید، کاربرد آنها در بسیاری از کشورها ممنوع شد.

دسته دیگری از مبردهای یخچال، گاز های هیدروکربنی می باشند. این گازها به دلیل سازگاری با محیط زیست و بازدهی بالا، گزینه های مناسبی برای استفاده در وسایل برودتی محسوب می‌شوند. قیمت مناسب نیز از دیگر مزایای مبرد های هیدروکربنی می باشد. استفاده از این گازها علاوه بر بالا بردن بهره‌وری و افزایش طول عمر یخچال، به صرفه جویی در مصرف انرژی نیز کمک می کند. با این حال مبردهای هیدروکربنی گازهایی اشتعال زا و خطرناک هستند و به همین دلیل به کارگیری آنها نیازمند رعایت دقیق نکات ایمنی می باشد.

این نمونه ها تنها بخشی از محصولات موجود در بازار مبرد یخچال هستند. در حال حاضر انواع گاز مبرد یخچال در بازار ارائه می شوند که هر یک از مشخصات، مزایا و کیفیت های متفاوت برخوردارند. از این رو خریداران می توانند گاز مبرد یخچال را متناسب با شرایط و نیاز خود تهیه کنند.

بازار پخش مبرد یخچال خانگی

بازار پخش مبرد یخچال خانگی نشت گاز مبدر یخچال یکی از مشکلات شایع این وسیله سرمایشی می باشد. از این رو گاز مبدر یخچال از جمله لوازم مورد نیاز برای سرویس کاری و تعمیر یخچال به شمار می رود.

با نگاهی به بازار گاز مبدر یخچال، با انبوهی از محصولات مختلف مواجه می شویم. تولید کنندگان بسیاری در کشور ما این محصول را عرضه می‌کنند. این تولیدات از تنوع زیادی برخوردارند و می‌توانند نیاز بازار را مرتفع کنند.

در صورتی که قصد خرید عمده مبدر یخچال خانگی را دارید، می توانید از طریق تماس با ما این محصول را خریداری کنید.

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید