مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز فروش برد یخچال فریزر

آنچه در این مقاله می خوانید .....

آنچه باید در مورد برد یخچال فریزر بدانیم؟توزیع انواع برد یخچال فریزر

مراکز فروش برد یخچال فریزر را در انواع برندها و مدل های مختلف در کیفیت مرغوب به روش مستقیم و غیرمستقیم به مصرف کنندگان ارائه می نماید. فروش عمده انواع گوناگون برد یخچال فریرز در برترین کیفیت ها و در فیمت های متفاوت به صورت گسترده انجام می شود.

مراکز فروش برد یخچال فریزر

آنچه باید در مورد برد یخچال فریزر بدانیم؟

آنچه باید در مورد برد یخچال فریزر بدانیم؟

برد یخچال فریزر یکی از اجزای اصلی یخچال می باشد که به عنوان مغز یخچال عمل می کند و اجزای اصلی کمپرسور و فن یخچال را کنترل می کند و اگر برد الکترونیکی یخچال دچار نقص یا خرابی شود یخچال به درستی نمی تواند خنک کند و باعث می شود کلا یخچال از کار بیفتد.

بنابراین برد یخچال یکی از مهم ترین قطعات یخچال است و درست کار کردن آن باعث می شود که یخچال فریزر بهترین عملکرد را داشته باشد.

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی در تولید لوازم خانگی هم تغییرات زیادی ایجاد شده است و قطعات الکترونیکی نیز جایگزین قطعات مکانیکی قدیمی شدند که می تواند به طور گسترده در بردهای الکترونیکی یخچال ها دیده می شود که ترموستات و کنترل کننده های مکانیکی قدیمی حذف شده اند و مدارات الکترونیکی جایگزین آنها شده است.

در یخچال های جدید برد الکترونیک جایگزین تایمر دیفراست شده است و که این برد جدید به مصرف کمتر انرژی نیز کمک خیلی زیادی می کند.

ترمیستور وظیفه دارد دما را به برد الکترونیک در یخچال گزارش دهد و مغز پردازشگر برد را طبق گزارش برنامه لازم صادر می کند.

امروزه به دلیل عرضه یخچال های جدید که دارای بردهای تخصصی و پیشرفته تر می باشند و ظیفه آنها کنترل و نحوه کارکرد درست یخچال می باشد  بنابراین در صورت نقض و خرابی برد الکترونیکی یخچال باید  آن را به تعمیرکار متخصص و مجرب بسپارید و خودسرانه آن را دست کاری نکنید.توزیع انواع برد یخچال فریزر

توزیع انواع برد یخچال فریزر

توزیع برد یخچال فریزر در انواع برندهای گوناگون مانند؛ امرسان، بوش، ال جی، اسنوا و … در قیمت های متنوع به بازار انجام می شود.

مرکز فروش انواع گوناگون برد یخچال فریزر ایرانی و خارجی را در مدل های مختلف در جدیدترین برندها راهی بازار می نمایند که به روش های مختلف به مشتریان توزیع می شود.

قیمت فروش برد یخچال در مدل های خارجی و ایرانی متفاوت می باشد و قیمت فروش آن به کیفیت و برند تولیدی بستگی دارد.

فروش بردها در مدل های ۱۵ فوت، ۱۳ فوت،دو سنسوره، تک سنسوره، ۲۲ فوت و … با قیمت های متفاوت انجام می شود.

در صورت تمایل به تعمیر و تعویض برد یخچال خود می توانید از طریق مشاوران فروش این سایت اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید و همکاران ما راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید