مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز برد یخچال صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

فرآیند ساخت برد یخچال صنعتیعرضه کنندگان برد یخچال صنعتی

قیمت برد یخچال صنعتی بسته به نوع یخچال و برند آن متفاوت است چون هر بردی برای یک نوع یخچال کاربرد دارد علاوه بر این با توجه به تغییرات تورم و نرخ ارز قیمت روز این محصول متغیر می باشد. 

برد یخچال یکی از قطعات اصلی یخچال می باشد که می تواند روی عملکرد تمام قسمت های یخچال مانند فن و کمپرسور آن تاثیر گذار باشد و به کنترل آن ها بپردازد.

قیمت روز برد یخچال صنعتی

فرآیند ساخت برد یخچال صنعتی

فرآیند ساخت برد یخچال صنعتی

فرآیند ساخت برد یخچال صنعتی شامل مراحل زیر می شود:

  • در مرحله اول باید صحفه برد تهیه شود.
  • سپس توسط مهندسان الکترونیک خبره تمام سیم پیچی های روی آن ها بادقت فراوان انجام می شود تا بتوانند باعث عملکرد بی نظیر تمام قطعات یخچال شوند.
  • تمام تولید کنندگان این محصول با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی می کنند بهترین و پیشرفته ترین محصول را تولید کنند تا بتوانند عملکرد یخچال ها را افزایش دهند.

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی تولید انواع محصولات برقی با کارایی و فن آوری های مدرن و به روز انجام می شود به همین دلیل قطعات ساخت آن ها هم پیشرفته تر می شود و جایگزین برخی دیگر قطعات می شوند به عنوان نمونه در تولید یخچال به جای کنترل کننده های مکانیکی و ترموستات از برد استفاده شده است. علاوه بر این یخچال های جدید امروزی به جای تایمر دیفراست از برد استفاده می شود که این موجب گردیده در مصرف انرژی به طور قابل ملاحظه ای صرفه جویی شود.

برد ها کاملا تخصصی می باشند و می توانند به کنترل تمام قسمت های یخچال مانند یخساز، فن، المنت، کمپرسور، سنسور ها، درب ها و…. بپردازند و همین باعث شده اگر قطعه ای از یخچال خراب شود باید به سراغ برد رفت و عیب آن را پیدا کرد.

عرضه کنندگان برد یخچال صنعتی

عرضه کنندگان برد یخچال صنعتی

عرضه کنندگان برد یخچال صنعتی با فروش تخصصی سعی می کنند بهترین برند ها را در اختیار کارخانه های یخچال سازی بگذارند تا بتوانند یخچال های فوق پیشرفته با عملکرد بالای را تولید و روانه بازار ها کنند. عرضه برد یخچال در انواع مختلفی انجام می شود چون با توجه به بزرگی و کوچکی یخچال برد آن هم فرق می کند.

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم بیشتر مشکلاتی که در یخچال ایجاد می شود باید علت آن را در برد پیدا کرد و این موجب شده عرضه برد ها مطابق با پیشرفته تکنولوژی انجام شود. 

اگر مشکلات زیر را در یخچال خود مشاهده کرده اید باید به سراغ برد الکترونیکی آن بروید:

  • اگر یخچال فریزر خنک نکرد.
  • اگر برفک گرفت.
  • یکسره کار کردن یخچال
  • ایجاد مشکل یخ زدایی
  • اگر فن در حال کردن است ولی کمپرسور خاموش می باشد.
  • مشکلات دمایی
محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید