مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم برد یخچال ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

مراحل نصب برد یخچالتولید کنندگان برد یخچال ایرانی

امروزه افراد زیادی هستند که به دنبال بهترین برد برای انواع یخچال ایرانی می‌باشند. طبق بررسی های انجام شده یکی از روش های معتبر و ساده ای که می‌توان با پیروی از آن بهترین برد یخچال ایرانی را دریافت کرد، ثبت سفارش مستقیم این محصول است. خوشبختانه امروزه توزیع برد یخچال ایرانی به صورت مستقیم و با بهترین شرایط صورت می‌گیرد.

توزیع مستقیم برد یخچال ایرانی

مراحل نصب برد یخچال

مراحل نصب برد یخچال

یکی از چالش هایی که برخی از افراد بعد از خرید برد یخچال با آن مواجه هستند، چگونگی نصب یا تعویض این محصول است. نصب و تعویض برد یخچال باید بر اساس مراحل خاصی انجام شود و از این مراحل خوب است که چند مرحله مهم را برای شما عزیزان ذکر کنیم:

  1. قطع برق: باید برق یخچال را قطع کنید تا هیچ خطری شما را تهدید نکند.
  2. برداشتن پوشش روی صفحه برد الکترونیکی: صفحه برد الکترونیکی یخچال در قسمت های مختلف یخچال مانند سقف یخچال، دیواره یخچال، پشت یخچال و غیره قرار دارد. شما به کمک یک پیچ گوشتی می‌توانید به راحتی پیچ را از پوشش برد الکترونیکی خارج کرده و پوشش را بردارید.
  3. جداسازی سیم: بهتر است که قبل از جداسازی سیم از تصویر دیجیتالی آن استفاده کنید تا بتوانید بعدا آنها را به طور صحیح وصل کنید. برای جدا سازی اتصال دهنده ها کافی است که از انبردست و پیچ گوشی کمک بگیرید تا بتوانید تمام سیم ها را از صفحه برد جدا کنید.
  4. خارج کردن برد یخچال: با کمک پیچ گوشتی لازم است که زبانه های قفل پلاستیکی را آزاد کرده و برد صفحه الکترونیکی را خارج کنید.
  5. نصب برد جدید: برای نصب برد جدید یخچال بهتر است که از یادداشت ها و عکس های مراحل تعویض استفاده کنید. نکته ای که لازم است شما در مرحله نصب به خاطر داشته باشید این است که برای تخلیه استاتیک که ممکن برای برد جدید خطر آفرین باشد، قفسه فلزی یخچال را کمی لمس کند.
  6. نصب درپوش: برای این کار لازم است که پوشش را بر روی محفظه جعبه برد قرار داده و پیچ را بچرخانید. سعی کنید پیچ را محکم ببندید تا این درپوش بر روی برد کاملا فیکس شود.
  7. برقراری جریان الکتریکی:  بعد از نصب برد می‌توانید سیم برق را به پریز متصل کرده و خط لوله آب را مجددا نصب کنید. 

تولید کنندگان برد یخچال ایرانی

تولید کنندگان برد یخچال ایرانی

تولیدکنندگان برد یخچالی توانسته‌اند با استفاده از کادری مجرب، تجهیزات مدرن و مواد اولیه مناسب به تولید برد یخچال درجه یک و نمونه بپردازند. لازم به ذکر است همه ساله حجم انبوهی از برد یخچالی توسط این تولیدکنندگان، تولید و در بازار به فروش می‌رسد.

افزایش حجم تقاضا خریداران از این نمونه موجب شده که آنها تولید خود را افزایش دهند تا در نهایت بتوانند نیاز بازار را در این زمینه برطرف کنند.

یکی از مهمترین ملاکی که در تولید این نمونه حائز اهمیت قرار گرفته جلب رضایت مشتری می‌باشد، از این رو تولیدکننده قبل از فروش برد یخچالی را از لحاظ کیفیت تحت بررسی قرار می‌دهد تا بتواند خریداران را از برد یخچالی باکیفیت بهره‌مند سازد.

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه خدماتی بازرگانی آفرین سرویس شما را به خرید بهترین قطعات لوازم خانگی و تعمیرات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید