خانه / تعمیرات / خرید برد یخچال الکترو استیل

خرید برد یخچال الکترو استیل

خرید برد الکترونیکی یخچال به صورت تک و عمده، برد الکترونیکی یخچال، یکی از مهم ترین قطعات فنی یخچال می باشد که گاهی اوقات به دلایل مختلفی مانند نوسانات برق و … دچار آسیب می شود و باید آن را تعویض نمود. در صورت خرابی برد، یخچال به صورت نا منظم و ناهماهنگ به کار خود ادامه می دهد، گرم بودن دما یا سرد بودن بیش از حد دما یا عدم ثبات در دمای یخچال می توانند همگی ناشی از خرابی برد یخچال باشند.

خرید برد یخچال الکترواستیل

خرید برد الکترواستیل

الکترواستیل یکی از برند های مطرح تولید کننده انواع یخچال در ایران می باشد.

الکترواستیل با بیش از ۴۵ سال سابقه حضور موفق در بازار های ایران امروز به یکی از معتبر ترین و قابل اعتماد ترین برند ها تبدیل شده است.

امروزه بیش از ۳۰۰۰ نفر در خطوط تولید این شرکت را یاری می دهند تا بتوانید سالانه بیش از ۳۰۰۰۰ عدد یخچال، سردخانه، فریزر های صنعتی و بیش از پانصد هزار یخچال فریزر خانگی تولید نماید.

امروز طراحی و تولید اواپراتور ها و کندانسورها با تازه ترین استاندارد ها در داخل شرکت الکترواستیل انجام می شود.

برای تعمیرات تمامی محصولات الکترواستیل قطعات اصلی و مرغوب در بازار یافت می شود و می توان به راحتی در صورت خرابی آن ها را تعویض کرد.

فروش برد الکترواستیل توسط تیم فنی خدماتی آفرین سرویس انجام می شود و شما به سادگی می توانید تنها با یک تلفن برد انواع یخچال الکترواستیل را تهیه نمایید.

فروش نمایشگر یخچال الکترواستیل

نمایشگر یخچال الکترواستیل

نمایشگر ها در یخچال های الکترو استیل و… در مورد عملکرد یخچال، دمای داخل آن و مواردی از این دست اطلاعات مفیدی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

برای تعویض یا خرید این نمایشگر ها و دیگر قطعات یخچال می توانید با متخصصین آفرین سرویس ارتباط بگیرید.

 

مطلب پیشنهادی

علائم خرابی تایمر یخچال فریزر

تایمر یخچال فریزر چیست و چه وظیفه ای دارد؟ تایمر های یخچال چه تفاوت هایی …